Komfortné chatky Zakopane Highlanders

Vitajte na našich stránkach, odporúčame vám oboznámiť sa s našou ponukou

Chaty s horúcou duše... Vitajte na našich stránkach! Ak ste sem prišiel, to znamená, že hľadáte turistické služby najvyššiu úroveň. Možno by ste chceli oddýchnuť v krásnom prostredí, Zažite pokoj a oddýchnuť od zhonu mesta. Predstavte si radosť z zostať v elegantné, regionálnej Interiér. Myslieť intimita, ktorá poskytuje nezávislé, samostatne stojace ubytovanie. Našich horských kabín uspokojí všetky vaša dovolenka sny!

Všetci tí, ktorí už vedia, a lásky, ako aj tých, ktorí raz prvý ísť do hlavného mesta Podhale, garantujeme príjemnú prestávku. Naše vysokohorské chaty čakajú na vás po celý rok. Ak ste nás navštívili počas leta, čakajú na vás míle a míle horskej pešie chodníky, cyklus chodníky, koniareň, alebo paragliding.

Ak prídete sem v zime, budete môcť sledovať vaše vášne Lyžiarska a snowboard, alebo si vychutnať nezabudnuteľné sánkovanie cavalcades.

Menej aktívny fyzicky je určite dotiahnuť na vaše potreby Rekreačné chôdza slávna ulica Krupówki, alebo pomocou celoročné termálne bazény Podhale.

Drevených chatiek horúce dušou sme postavili najmä pre rodiny a malé skupiny priateľov. Vieme, že radosť z príjemne strávený čas násobí keď môžeme zdieľať s ostatnými Milujeme. Sme šťastná rodina horské tradícií a chceli by sme s vami podeliť o naše pozitívnej energie, tak, aby Relaxujte s nami cítiť ako doma.

Záruka príjemný pobyt v našich horských kabín je ich odľahlom mieste. Od ulice krupówki Street oddeľuje nás, a 3 km od stanice Lyžiarske stredisko na Harendzie len 1 kilometer. Neďaleko odtiaľ sa Bukowina tatrzańska, alebo Murzasichla. Nemáte si vybrať medzi dobrá poloha a nízka cena. Rozhodovanie o našu ponuku dostanete a jedna a ďalšie!

Budeme vynaloží všetko úsilie, ktoré ste strávil tu nezabudnuteľnú okamihy! Prečítajte si naše podrobné ponuky a teraz plán s nami vašu relaxáciu!


Domki Zakopane

Novinky:

09.11.2020 

23.10.2019 

23.10.2019 

23.10.2019 Náhodné fotografie
Domki Góralskie - Komfortowe domki w ZakopanemDomki Góralskie - Komfortowe domki w ZakopanemDomki Góralskie - Komfortowe domki w ZakopanemDomki Góralskie - Komfortowe domki w Zakopanem
Rezerwacja Willa Adrian Zakopane

Facebook

Turistické atrakcie
Turistické atrakcie
Close
World Languages
plcsdadeenesfifritnlnoruskslsv