Komfortní chatky Zakopane Highlanders

Vítejte na našich stránkách, doporučujeme vám seznámit se s naší nabídkou

Chaty s horkou duší... Vítejte na našich stránkách! Pokud jste sem, to znamená, že se díváte na turistické služby nejvyšší úroveň. Možná chcete relaxovat v krásném prostředí, zažít klid a odpočinek od shonu města. Představte si, kdyby radost z pobytu v elegantní, regionální Interiér. Přemýšlejte o intimitu, která poskytuje nezávisle, samostatně stojící ubytování. Naše horské chaty uspokojí všechny vaše dovolená sny!

Pro všechny ty, kteří již znají a lásku, stejně jako ti, kdo kdysi první jít do hlavního města regionu Podhale, zaručujeme příjemný konec. Naše horské chaty na vás čekají po celý rok. Pokud nás navštívíte v létě, čekají na vás míle a míle Mountain pěších stezek, cyklotras, stáje nebo paragliding.

Pokud jste se sem v zimě, budete sledovat vaše vášně Lyže a snowboard nebo vychutnat nezapomenutelné sáňkovací cavalcades.

Méně aktivní, fyzicky je nutné dotáhnout na vaše potřeby rekreační, chůze slavné ulice Krupówki, nebo s použitím celý rok termální bazény Podhale.

Dřevěné chatky s hot soul, jsme vybudovali zejména pro rodiny a malé skupiny přátel. Víme, že radost z příjemně strávený čas násobí, když můžeme sdílet s ostatními uživateli Máme rádi. Jsme šťastná rodina horských tradice a rádi bychom se s vámi podělit o náš pozitivní energii, aby Odpočiňte si u nás cítit jako doma.

Zárukou příjemného pobytu v naší horské chaty je jejich odlehlá poloha. Od ulice krupówki ulice odděluje nás a 3 km do stanice lyžařské středisko na Harendzie jen 1 kilometr. Nedaleko odtud na Bukowina tatrzańska, nebo Murzasichla. Není nutné volit mezi Dobrá poloha a nízká cena. Rozhodování o naší nabídky budete mít a jedna a druhá!

My vyvine veškeré úsilí, které jste strávil zde vzpomínali. okamžiky! Naleznete podrobné nabídky a nyní plánovat s námi vaše relaxace!


Domki Zakopane

Novinky:

23.06.2019 Tatra karty sleva

Slevové karty prosím stáhnout aplikaci na telefonu kartu Tatranská kód a skenování

02.12.2015 Volné místo horská vesnice

A opět, zima se blíží, opět, svátky a každé Vánoce dobře pamatuje.Pro každého je jediný den v roce, který zejména zůstává v paměti.Je čas lásky, radosti, usmíření, čas pro rodinné setkání u společného stolu,Proto doporučujeme strávit ty zázračné okamžikyv "Horské vesnice" v Zakopane.Jsme opravdu, jako...

21.03.2014 

24.09.2013 Svátky v Zakopaném

Do Lyžařský areál na Harędzie je asi 1,5 mil- K vlekům v Nosalem je 5,5 km daleko.- Jen malé tiché je 3,5 km- Lyžařské vleky na pardałówke je 2 km- Pro Mc Donalds 1 km- poblíž lahůdkářství, lékárna, historický kostel a Jan Kasprowicz na Harendzie.- Do Aqua parku 3 km- Poronin Galicowa Grapa od naší chalupy, 1 km od...

24.09.2013 SILVESTR POHŘBEN 2018/2019

Nový rok Eve v Zakopane – a proč ne?! Nabídky na jedinečný zážitek večer nový rok svádět své rozmanitosti. Od tradiční sáňkovací kovacĂ z základy v mýtině u ohně. Magie Ulice Zakopane Krupówki, přitahuje každý rok na Silvestra v Zakopane tisíce milovníků horské. Je zde, které splňují v prvním Nový...
12

Náhodný výběr z fotek
Domki Góralskie - Komfortowe domki w ZakopanemDomki Góralskie - Komfortowe domki w ZakopanemDomki Góralskie - Komfortowe domki w ZakopanemDomki Góralskie - Komfortowe domki w Zakopanem
Rezerwacja Willa Adrian Zakopane

Facebook

Turistické atrakce
Turistické atrakce
Close
World Languages
plcsdadeenesfifritnlnoruskslsv